top of page

Peyzaj Proje ve Uygulama

Askan Yapı

Peyzaj proje ve uygulamalarda doğal ve ekolojik malzemeler kullanarak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun çözümler üretiyoruz. Sizin tasarım tercihlerinizi doğallık ve estetikle hayata geçiriyoruz. Peyzaj proje ve uygulamalarda önemli olan sizin istek ve ihtiyaçlarınızdır. Eğer bir bahçeniz ya da yeşil bir alanınız mevcut ise peyzaj proje ve uygulamalar ile çevre düzenlemelerini çok daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ancak günümüzde pek çok peyzaj proje ve uygulamaları inovatif ve doğal yapı malzemeleri ile gün yüzüne çıkamamaktadır. Askan Yapı olarak tüm peyzaj projelerinizi kaliteli, çevre dostu, sürdürülebilir ve insan ruhuna hitap eder hale getiriyor ve uygulamalarını gerçekleştiriyoruz . Eğer siz de yeşil alanlarınızı yaşam tarzınıza uygun olacak şekilde tasarlamak istiyorsanız Askan Yapı olarak alanında uzman ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Askan Yapı

Yapısal Peyzaj İşleri

Yapısal peyzaj işlerimizle; yapılarınızın çevre düzenlemesi ve yaşam alanlarınızın iyileştirilmesi için gereken tüm hizmetleri veriyoruz. En kaliteli ve doğal malzeme seçeneklerini sunarken içinizi ferahlatacak tasarımlarla yapılarınızın çevresini adeta bir huzur köşesine dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Yapısal peyzaj konusunda en kaliteli seçenekleri elde etmek ve yapılarınızın çevresini güzelleştirmek için Askan Yapı ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Askan Yapı olarak; yapı inşası ve iç mimari sırasında gösterdiğimiz özeni yapısal peyzaj işlerimizde de görebilirsiniz. Sadece iç mekânı değil dış mekânı da maksimum derecede ciddiye alıyor ve mimari bir tasarımın ancak doğru peyzaj uygulamaları ile ortaya çıkabileceğine inanıyoruz. Peki, Askan Yapı olarak peyzaj işleri esnasında hangi uygulamaları sunuyoruz?

izmir urla peyzaj tasarım proje

Ev, iş yeri veya diğer yaşam alanlarınızın çevresindeki kötü görüntülerden kurtulun ve yaşam enerjinizi harika bir peyzaj düzenlemesiyle yükseltin.

ASKAN YAPI YAPISAL PEYZAJ UYGULAMALARI

izmir yapısal peyzaj tasarım
Askan Yapı bünyesinde hizmet veren tüm mühendis ve mimarlarımız; çocuklarımızın büyüyeceği çevreyi maksimum seviyede sağlıklı kılmak ve onlara yemyeşil bir ortam sunmak için özveriyle çalışır. Askan Yapı; yapısal peyzaj uygulamaları kapsamında doğal taş, küp taş, patinato, tamburlaşmış taş, tik kaplama, ekolojik havuz, süs havuzları, yüzme havuzu, yürüme yolu, gölet gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.
Askan Yapı

Kötü çevre düzenlemesinin insan yaşamına olumsuz etkilerini bilen firmamız doğa dostu peyzaj işlerini önemser. Doğal çevreye zarar vermeyen ve insan sağlığına uygun dış tasarımlarla yaratıcı çözümler üretir. Askan Yapı; özellikle yeşili koru sloganı ile yeşil çevrenin korunmasını ve yeniden yaratılmasını amaçlar.

Amacına uygun peyzaj çalışmaları ile hayallerinizdeki çevreyi sizin arzu ve isteklerinize uygun tasarımlarla hayata geçiriyoruz. Yapısal peyzaj işleri konusunda Askan Yapı’ya başvurduğunuzda sizleri profesyonel bir şekilde ve  titizlikle sürdürülecek kaliteli bir uygulama süreci bekliyor.

izmir bahçe peyzaj fiyatları

YAPISAL PEYZAJ İŞLERİNDE TAM HİZMET

izmir bahçe peyzaj işleri

Askan Yapı’dan yapısal peyzaj işleri noktasında destek almak için başvurduğunuzda, süreç oldukça profesyonel bir şekilde takip edilirken; hayallerinizin gerçeğe dönüştürülmesi hedeflenir.

İlk etapta ön çalışmalar yaparak yapı çevresinin ne şekilde iyileştirileceği mühendis ve mimarlarımızca projelendirilir. Proje aşaması sırasında çalışmaların ne şekilde yürütüleceği konusunda sizlerle istişareler gerçekleştiren uzmanlarımız, proje tasarımları ile ilgili sizden onay aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde uygulama çalışmalarını tamamlar.

Urla, Çeşme, Seferhisar ve diğer pek çok noktada kaliteli hizmetler sunan Askan Yapı’ya siz de hemen başvurarak hayranlık uyandıran bir çevre düzenlemesine sahip olabilirsiniz

izmir urla çeşme seferihisar peyzaj"
Askan Yapı

Bitkisel Peyzaj İşleri

Bahçe, yaşanılabilir bir hayat için oldukça büyük öneme sahiptir. Bitkisel peyzaj işleri, peyzaj proje çalışmalarının alt grubunda yer alıp yeşil alanların çok daha şık hale getirilmesini sağlar. Bitkisel peyzaj uygulamalarında ve sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta var olan bitkilere zarar verilmemesi ve ortama uygun şekilde yeni bitkilerin dikiminin gerçekleştirilmesidir.

izmir bahçe yeşillendirme

BAHÇENİZLE FARK YARATIN

izmir bahçe çimlendirme

Bahçenizde yapmak istediğiniz düzenleme ve değişikliklerle ilgili bir fikriniz yoksa birlikte istişare edebilir ve bahçenizde harikalar yaratabiliriz. Doğanın tüm güzelliklerini en doğru uygulamalarla bahçenize yansıtmayı ve sizin göz zevkinize uygun bir doğal yaşam alanı tasarlamayı hedefliyoruz. Askan Yapı olarak Çeşme, Çiftlikköy, Urla ve Kadıköy gibi lokasyonlarda hizmet veriyoruz.

Eğer siz de yemyeşil alanlarda birbirinden güzel çiçeklerin bulunduğu bir ortam hayal ediyorsanız Askan Yapı tam size göre!

Askan Yapı
izmir bahçe yeşillendirme peyzaj

TEKLİF AL

Askan Yapı’dan hemen teklif alarak mutlu yarınlara adım atabilirsiniz.
bottom of page