top of page

Anahtar Teslim Proje ve Uygulama

Askan Yapı Logo

Askan Yapı olarak insan sağlığına duyarlı ve çevreci anahtar teslim projeler hazırlıyoruz. Anahtar teslim projelerin en önemli özelliği projenin hiçbir eksik olmaksızın tamamen bitirilmesidir. Anahtar teslim projelerin amacı İçerisinde herhangi bir değişikliğe gerek kalmadan sizlerin evlerinize yerleşebilmenizi ve ticari işletmelerinizi kullanıma açabilmenizi sağlamaktır.

Askan Yapı, çevreye duyarlı bir firma olarak İzmir'in Urla, Çeşme, Seferihisar, Güzelbahçe, Karaburun ilçeleri ve civarında hizmet vermektedir. Taş ev, kerpiç ev, ahşap ev; veya taş, ahşap, kerpiç ve betonun beraber kullanıldığı konut ve ticari projeleri anahtar teslim olarak tamamlamaktadır. Tüm projeleri sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyor ve uygulayıp teslim ediyoruz.

Askan Yapı

Mimari ve Mühendislik Proje Tasarımı

Mimari ve mühendislik proje tasarımı; ev, iş veya diğer ortamların en muhteşem şekilde yaratılmasını amaçlarken insanların sakin bir ortamda yaşamlarını sürdürmesine imkân tanır.

Çevre dostu tasarımlar ve insan hayatını kolaylaştıran mühendislik harikaları ile öncelikli amacımız inovatif yapı malzemeleri, sürdürülebilir tasarımlar ve doğal yapısal ürünler ile yaşanılabilir bir çevrenin tesis edilmesinde aktif rol oynamak.

Askan Yapı; iklimin insan sağlığına göre yönelimini, yapı ve psikoloji uyumunu, ekolojik uygunluğunu göz önüne alarak yaşam alanları oluştururken hem insan ihtiyaçlarını hem de çevrenin doğal yapısını göz önünde bulundurur.

Askan Yapı

Bizler mimarinin sadece görsel yönünü değil aynı zamanda çevreye uyumlu yönünü de önemseyen bir anlayış ile şehrin kaosundan kurtulup doğanın sakinliğini ortaya çıkarıyoruz. Askan Yapı ayrıcalığı ile hayallerinizdeki yaşam alanına ulaşabilir ve siz de herkesin hayranlıkla bakacağı mühendislik harikası özel bir mekana sahip olabilirsiniz.

Mimari ve mühendislik proje tasarımı alanında sektörel anlamda daima zirveyi hedefleyen Askan Yapı; sıradan projeler yerine,  kullanım amacınıza hizmet edecek en özel ve en uygun tasarımları ortaya çıkarmayı amaçlar.

Peki, firmamız sizlere mimari ve mühendislik proje tasarımı hizmeti sunarken neler yapar?

ASKAN YAPI İLE HAYALLERİNİZDEKİ YAŞAM ALANLARINA KAVUŞUN

Askan Yapı İzmir Villa Projeleri
Askan Yapı olarak; Alaçatı, Barbaros, Kadıovacık, Birgi, Kuşçular, Yağcılar ve Bademler köyleri gibi pek çok yerde ekolojik ve modern ev tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.
Bu buluşmayı mutlaka bir ön projelendirme ile gerçekleştirir; fizibilite çalışması ile hem alanın özelliklerini hem de sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sizlere uygun alternatifleri sunarız. Mimar ve mühendislerimizin sizlerle yapacağı görüşmeler neticesinde size en uygun mimari ve mühendislik proje tasarımını ortaya çıkarıp uygulama safhasına geçeriz. Uygulama safhasında da taş, ahşap, kerpiç, çelik ve diğer doğal yapı malzemeleri ile olabildiğince çevre dostu çözümler sunmayı hedefleriz.

MİMARİ VE MÜHENDİSLİK PROJE TASARIMI NEDEN ÖNEMLİ?

İzmir taş ev projeleri

Ev veya işyeri tasarımları ile yaşamınızın çok büyük bir bölümünü geçireceğiniz alanları ortaya çıkarırken asla günlük çözümler değil, uzun vadeli ve sürdürülebilir bir üretim anlayışı ile hareket ediyoruz.

Bu anlamda sürdürülebilir evler ve çevre dostu yapılarla Askan Yapı kalitesini her yönüyle ortaya çıkarmayı hedefliyoruz.

Siz de bu kaliteden faydalanmak ve birçok farklı konuda mimari ve mühendislik desteği almak isterseniz Askan Yapı proje tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Askan Yapı olarak, mimari ve mühendislik proje tasarımlarımız ile yeşil bir geleceğe katkı sağlıyoruz.

askan-tek-logo.png

İnşaat Uygulama İşleri - Müteahhitlik

İnşaat uygulama işleri; ülkemizde klasik anlamda müteahhitlik olarak bilinse de aslında bu kavram erozyona uğramış olan adının çok ötesinde hizmetleri kapsar. İnsan yaşamının hemen her anında kullandığı yapıların yaratılmasında ve bu yapıların sürdürülebilir çevre planına uygun olmasında aktif rol oynayan Askan Yapı; günlük çözümler değil geleceği kurmaya yönelik alternatifler sunar. 

Geleceğin inşasında ve gelecek nesillerin sağlıklı büyüyüp gelişmesinde önemli bir rolü olan yapıları, klasik bir müteahhit zihniyeti ile değil yenilikçi ve yaratıcı dokunuşlarla en iyi şekilde ortaya koymayı amaçlayan Askan Yapı mühendisleri geleceği tasarlamayı amaç edinir. Bölgenin en gözde ve çevreci yapılarını inşa ederken farklı olduğu kadar klasik değerleri de ön planda tutan firmamız doğaya zarar vermemeyi ilke edinmiştir.

izmir tiny house

FARKLI İNŞAAT UYGULAMALARI

izmir ahşap ev taş villa

Şehir ve kırsal alan fark etmeksizin doğru ve amaca hizmet eden yapıları ortaya çıkarma hedefinde, alanının en iyisi olma unvanını taşıyan Askan Yapı; alışılmışın dışında ama bir o kadar da kullanıcıyı memnun eden akıllı yapılar tasarlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor. 

Ev ve iş yerlerini en kaliteli yapı malzemeleri ile ortaya çıkaran firmamız görselliği ön planda tuttuğu oranda sağlamlığı ve yapı güvenliğini de en temel unsur olarak projelerine yansıtıyor ve olası afetlere karşı tüm önlemleri alarak insan hayatını her şeyin ötesinde tutuyor.

Ülkemizin deprem kuşağında yer aldığını hiçbir zaman aklından çıkarmayan mühendis ve mimarlarımızla mümkün olan en sağlam yapıları ortaya çıkarmayı hedefliyoruz.

ANAHTAR TESLİM İNŞAAT UYGULAMALARI

İnşaat uygulamaları dendiğinde pek çok hizmeti kapsayan bir kavram akla gelse de, müteahhitlik genelde uzun ve amacı karşılamakta çok sorunların yaşandığı hizmetler olarak anılır ve negatif bir algı hatıra gelir. Askan Yapı; söz konusu bu negatif algıyı ve sektörel erozyonu ortadan kaldırmayı hedeflerken hızlı ve pratik çözümleri sayesinde müşterilerinin beklentilerini maksimum hızda çözer.

Askan Yapı’ya başvurarak inşaat uygulama işleri – müteahhitlik hizmetinden faydalanmak istediğinizde hem anahtar teslim projeler hem de kısmi inşaat işleri gibi konularda destek alabilirsiniz. Alanının en iyisi mühendis ve mimarlarımızla sizlerin beklentilerini öğrenip, bu beklentileri karşılayacak en kaliteli çözümleri sizlere ulaştırıyoruz. Mutlu yarınları inşa edecek geleceğin projeleri için Askan Yapı her konuda sizlere destek sağlıyor.

askan-tek-logo.png
izmir tiny house fiyatları
askan-tek-logo.png

Belediye Ruhsat ve İskan İşleri

Gayrimenkul sektöründe en sıkıntılı süreçlerden biri ruhsat ve iskan işlemlerinin gerçekleştirildiği süreçtir. Özellikle konunun uzmanı olmayan biri  için resmi işlerin yapılması oldukça zordur. Bu doğrultuda konut ve ticari yapılarla birlikte yapı firmasının belediye ruhsat ve iskan işleri ile ilgili bir hizmet vermesini de isteyebilirsiniz. Firmamız müşterilerine sunduğu anahtar teslim projelerde iskan hizmeti de sunarak projelerinizle ilgili tüm resmi işlerin kolayca gerçekleştirilmesini sağlar. 

izmir iskan ruhsat hizmeti

İskan ve ruhsat işlemlerinin geciktirilmemesi gerekmektedir. Çünkü bu işlemlerin zamanında yapılmasının, bina ve daire sahiplerine mevzuat gereği birçok faydaları bulunur.

Bu faydaların en başında oturma izni gelmektedir. İskansız binalarda oturma izni yoktur ve çeşitli problemler ile karşılaşmak mümkündür. Bunun dışında iskan olmayan binalarda elektrik ve su gibi tüketimlerinize karşılık çok daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir. Bu doğrultuda Askan Yapı olarak anahtar teslim proje ve uygulamalar kapsamında belediye ruhsat ve iskan işleri hizmetlerini de büyük bir memnuniyetle vermekteyiz. Firmamıza emanet edeceğiniz projeniz ile birlikte, ruhsat ve iskan işlerinizin en hızlı ve profesyonel şekilde çözülmesini sağlayarak, sizlerin en kaliteli hizmeti almanızı arzu ediyoruz.

TEKLİF AL

Askan Yapı’dan hemen teklif alarak mutlu yarınlara adım atabilirsiniz.
bottom of page