top of page

İç Mimari Proje ve Uygulama

Askan Yapı

İç mekanlarınızı, doğal malzemeler ve eşsiz tasarımlarla nefes alan konfor alanlarına dönüştürüyoruz. Askan Yapı olarak ilk hedefimiz, pratik ve yaratıcı çözümlerle bütçenizi korumak. İç mimari proje ve uygulamalarla ev ve iş yerlerinizin çok daha şık bir görünüme sahip olmasını sağıyoruz. Konut ve iş yerlerinizi daha verimli hale getirerek yaşam enerjinizi de yükseltmeyi hedefliyoruz.

Askan Yapı olarak; Uzunkuyu, Seferihisar, Uzunkaya, Ovacık, Bademler, Gülbahçe, Kadıovacık, Kuşçular, Yağcılar, Zeytneli gibi birer doğa harikası olan bölgelerimizde çevreye duyarlı, yaşanabilir veinovatif projeler üretiyoruz. Kullandığımız doğal yapı malzemeleri ile şık ve sürdürülebilir iç mekanlar tasarlıyoruz. Özellikle yerel yapı kültürlerini herhangi bir eklektik modernite katmadan oldukça doğal bir şekilde inşa ederek sizlere sunuyoruz. Siz de sürdürülebilir iç mimari projelerimizle şık ve çevre dostu mekanlara sahip olabilir, konfor alanlarınızın tasarım ve uygulama süreçlerinde Askan Yapı’yı tercih edebilirsiniz.

Askan Yapı

İç Mimari ve Mühendislik Proje Tasarımı

İç mimari ve mühendislik proje tasarımı; iç mekân dendiğinde ihtiyacınız olan tüm tasarım ve uygulamaları kapsamaktadır. Ayrıca iç mimari ve mühendislik projeler, klasik yapıların yanı sıra  taş ev ve kum ev gibi doğal yapılarda da uygulanabilir. İç mimari konusu son dönem mimari anlayışlarda önem kazanmış gibi görünse de aslında her dönemde iç mimari insan yaşamını etkileyen başat faktörlerden bir tanesi olmuştur. Hem insan ruhuna hem de yaşam dinamizmine doğrudan etki eden iç mimarinin değerini  bilen Askan Yapı; sizlere yaşanabilir bir iç mekân sunmak için ihtiyacınız olan her desteği sunmayı hedefliyor.

İç mimari, ister evimiz ister iş yerimizde olsun psikolojisimizi etkileyen en önemli unsurlardan biri olarak hayatımızdaki önemini sürdürüyor. Dolayısıyla iç mekânın kaliteli bir şekilde kullanılması ve amaca uygun bir şekilde hizmet etmesini sağlamak tasarım süreçlerini ve yaratıcı çözümleri gerektirmektedir. İç mimari konusunda ister modern ister klasik dokunuşlarla psikolojik ve fiziksel anlamda hayatınıza pek çok katkı sağlayabilmeyi hedefliyoruz.

izmir iç dekorasyon iç mimarlık

Askan Yapı ister anahtar teslim projelerde, ister var olan evlerinizin baştan yaratılmasında uzmandır.

İÇ MİMARİDE YAŞAMIN İZLERİNİ TAKİP EDİYORUZ

izmir urla taş ev tasarımı

Evinizde yaptığımız ince ve zarif dokunuşlar sayesinde var olan eşyalarınızla dahi muhteşem yaşam alanları ortaya çıkarıyoruz.  Dilediğiniz takdirde iç mekânınızın baştan yaratılmasında da tam destek veriyoruz. Evinizin modern veya klasik tarzda bir iç mekâna sahip olması ve hayallerinizdeki yaşam alanlarına kavuşmanız için biz inovatif çözümlerimizle her zaman hazırız. Peki, iç mimari ve mühendislik proje tasarımı için Askan Yapı kalitesine başvurduğunuzda sizleri neler bekliyor?

Askan Yapı

Alanında uzman mimar ve mühendislerimizle farklı ve özgün olanı seçmenize yardımcı oluyor ve evinizde harikalar yaratıyoruz. Evinizde hayal ettiğiniz olmazsa olmazları sizlerle istişare ederek belirliyor ve hassasiyetlerinizi dikkate alarak tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

İÇ MEKÂNLARINIZDA İÇGÖRÜ VE KALİTE HİSSEDİLSİN

izmir taş ev iç mimari

Seferhisar, Barbaros, Kadıovacık, Urla, Çeşme ve Türkiye’nin pek çok yerinde iç mekân tasarımı başta olmak üzere mühendislik harikaları üreten Askan Yapı; sürdürülebilir ve çevre dostu yapıları ile sizlere her konuda destek verebilmektedir.

İç mekân tasarımları sayesinde evinizin havasını değiştirmek ve gören herkesi evinize âşık etmek istiyorsanız Askan Yapı sizler için en doğru tercih!

iç mekan tasarımı izmir
Askan Yapı

Dekorasyon Uygulama İşleri

Dekorasyon uygulama işleri, Askan Yapı olarak müşterilerimize sunduğumuz en önemli hizmetlerden türlerinden bir tanesidir. İnsanlık var olduğundan beri yaşam alanlarının dekorasyonu her zaman bir stil ve konfor anlayışını da beraberinde getirmiştir. Bu doğrultuda sizlerin konfor ve tasarım ihtiyaçlarınızı uygun dekorasyon çözümleri üreterek karşılıyor ve iç mekânlarınızın enerjisini yükseltmeyi hedefliyoruz.

Ev ve iş yerlerinizin çok daha şık ve doğal bir görüntüye sahip olması için dekorasyon uygulama işleri hizmeti sunan firmalardan farklı olarak Askan Yapı; çevreci, doğal, eko sistemi koruyan bir firmadır. Bu doğrultuda Askan Yapı olarak sizlere kaliteli, çevreci ve doğal dekorasyon uygulama hizmetleri sunuyoruz.

izmir dekorasyon iç mekan

SANAT VE YAŞAMIN BULUŞMA NOKTASI

izmir iç mimarlık şirketi

Ev, iş yeri ve çeşitli yaşam alanlarında iç dekorasyon çalışmaları ortamın görüntüsünün çok daha hoş ve etkileyici bir hale gelmesini sağlar. Bu da direkt olarak psikolojimizi ve yaşam motivasyonumuzu etkiler.

Örneğin, iş yerlerinde yapılan dekorasyon uygulama işlerinin başarılı olması sonucunda çalışanların motivasyonları yükselirken başarısız olması durumunda ise çalışanların başarısı düşebilmektedir.

Bu nedenle alanında profesyonel ve kaliteli bir dekorasyon firması ile dekorasyon uygulama işlerinin gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde yanlış dekorasyon uygulamaları ile istemediğiniz sonuçlara da maruz kalabilirsiniz. Askan Yapı olarak ihtiyaç ve isteklerinize yönelik yaratıcı ve pratik dekorasyon uygulamalarıyla müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ: GÜVEN VE ÖZVERİ

Dekoratif anlayışlarla hazırlanmış hayalinizdeki gibi bir yaşam alanına sahip olmak Askan Yapı ile mümkün. Alanının en iyisi mühendis ve mimarlarımızın desteği ve dekorasyon uygulama işlerini titizlikle yürüten firmamız ile iletişime geçerek harika dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı anlayışımız sayesinde sizlere en yüksek kalitedeki hizmeti sunuyoruz. Üstelik firmamızın fiyat ve kalite politikası sayesinde bütçenize uygun yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Askan Yapı
izmir iç mekan tasarım fiyat
izmir iç mimari tasarım dekorasyon

Askan Yapı dekorasyon uygulama işleri ile aradığınız kaliteye ulaşmak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

TEKLİF AL

Askan Yapı’dan hemen teklif alarak mutlu yarınlara adım atabilirsiniz.
bottom of page